Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Interversus“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Fantazijos.lt parduotuvėje (pilnu etatu bei 1/3 savaitgaliais)

650-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interversus“

Darbo pobūdis

Siūlome ilgalaikį, įdomų, ramų darbą Fantazijos.lt erotinių prekių parduotuvėje Gedimino pr. 45.

Ieškome kolegos dirbti pilnu etatu darbo dienomis (11-19h). Atlyginimas į rankas 650-1000eur.

Taip pat 1/3 etato, darbas savaitgaliais (10-18h). Atlyginimas į rankas 250-450eur.

Pagrindinės Tavęs laukiančios atsakomybės:

  • Bendravimas su parduotuvės Klientais, konsultavimas, prekių pristatymas ir pardavimas
  • Prekių išdėstymas prekybinėje salėje, užsakymų suruošimas
  • Mūsų internetinių projektų priežiūra (prekių aprašymų talpinimas ir pan.)
  • Puikios Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas
  • Tvarkos ir švaros palaikymas

Reikalavimai

Ieškome pozityvios, bendrauti su žmonėmis mylinčios kolegės(os), kuriai patikėsime ne tik mūsų parduotuvės priežiūrą, tačiau ir įvairius, su internetiniais projektais, susijusius darbus.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, ramų darbą
  • Galimybę mokytis bei tobulėti
  • Malonią aplinką, draugišką kolektyvą
  • Stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo rezultatų

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas

UAB "Interversus" jau vienuolika metų užsiima erotinių prekių ir apatinio trikotažo prekyba. Valdome populiarias šios srities internetines svetaines (Fantazijos.lt, Suaugusiems.lt), taip pat turime parduotuves visoje Lietuvoje.
informacija apie UAB „Interversus“
846 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2016 m.