Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Interversus“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Fantazijos.lt parduotuvėje (savaitgaliais, 1/3 etato)

250-500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interversus“

Darbo pobūdis

Siūlome ilgalaikį, įdomų, ramų darbą Fantazijos.lt erotinių prekių parduotuvėje P. Lukšio 2 Vilniuje.

Ieškome kolegės (-os) dirbti 1/3 etato, darbas savaitgaliais (10-18h). Atlyginimas į rankas 250-500eur. Adresas: P. Lukšio 2.

Pagrindinės Tavęs laukiančios atsakomybės:

  • Bendravimas su parduotuvės Klientais, konsultavimas, prekių pristatymas ir pardavimas
  • Prekių išdėstymas prekybinėje salėje, užsakymų suruošimas
  • Puikios Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas
  • Tvarkos ir švaros palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome pozityvios, bendrauti su žmonėmis mylinčios kolegės (-os), kuriai patikėsime ne tik mūsų parduotuvės priežiūrą, tačiau ir įvairius, su internetiniais projektais, susijusius darbus.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, ramų darbą
  • Galimybę mokytis bei tobulėti
  • Malonią aplinką, draugišką kolektyvą
  • Stabilų atlyginimą ir ženklius priedus priklausančius nuo rezultatų

Atlyginimas

250-500 €/mėn. į rankas

Fantazijos.lt - tai ilgametis suaugusiųjų partneris, padedantis atrasti daugiau malonumų bei geriau pažinti savo kūną. Jau 14 metų dirbame ir rūpinamės, kad lietuviai nenustotų žaisti!
informacija apie UAB „Interversus“
1621 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1159 €
25% uždirba 1159-1358 €
25% uždirba 1358-1726 €
25% uždirba nuo 1726 €