Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "ZORE"
Daugiau apie įmonę »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) FASHION ZONE PARDUOTUVĖJE KAUNE

400–500 Eur
Kaunas - UAB "ZORE"

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjos (-o) - konsultantės (-o) Fashion Zone parduotuvėje Kaune.

Darbo pobūdis:
  • klientų konsultavimas;
  • prekių pardavimas;
  • papuošalų išdėstymas parduotuvėje;
  • švaros bei tvarkos palaikymas;
  • darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

  • atsakomybė, sąžiningumas;,
  • reprezentatyvi išvaizda;
  • komunikabilumas;
  • noras dirbti bei mokytis;
  • geri bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą malonioje aplinkoje;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • atlyginimą atskaičius mokesčius - nuo 400 Eurų;
  • puikų, draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB "ZORE"

UAB "ZORE"

UAB „ZORE“ – valdanti Fashion Zone papuošalų tinklą Lietuvoje siūlo darbą vasaros laikotarpiui parduotuvėje Vilniuje.

Fashion Zone papuošalų ir aksesuarų salonai prekiauja stilingais papuošalais, prancūzų dizaino aksesuarais, madingais laikrodžiais, kosmetiniais veidrodėliais bei kitomis maloniomis smulkmenomis.
Įmonėje vid. atlyginimas 607€
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)