Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Insidė"
Daugiau apie įmonę »

Pardavėja(-as) - konsultantė (-as) InHair saleleje Kaune, PC Mega

580 Eur
Kaunas - UAB "Insidė"

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjos konsultantės profesionalių prekių saleleje PC Mega.
Darbas su profesionalia plaukų kosmetika.
Šampūno, kondicionieriaus, kaukės, aliejuko parinkimas klientams. Plaukų priežiūros krepšelio surinkimas.
Darbas su kasa. Inventorizacija
Tvarkos palaikymas, prekių išdėliojimas.
Patirtis kitose grozio prekiu prekybos vietose - privalumas.

Darbo grafikas: slenkantis, derinantis su kitu darbuotoju geranoriškais susitarimo pagrindais

Reikalavimai

Geras profesionalių priemonių išmanymas.
Mokėjimas teisingai konsultuoti ir parinkti priemones
Energingumas
Patirtis prekyboje
Komunikabilumas

Mes jums siūlome

Malonią darbo vietą su gerais gamintojais
Seminarus
Laiku mokamą atlyginimą
Derinamą darbo laiką
Gerą stabilų maloniai bendraujantį kolektyvą

Atlyginimas

580 Eur atskaičiavus mokesčius

INHAIR - tai profesionalių priemonių plaukams parduotuvės. Mes dirbame su: Matrix, Joico, L'oreal professionel, Wella, Sebastian, Schwarzkopf, Davines, Waterclouds, Parlux, Kerastase, OPI, CHi, Kardashian beauty, Keune, Missha, Invisibobble, Konjac Sponge, Elchim.