Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Asistenta LT“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

600-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Asistenta LT“

Darbo pobūdis

  • Prekių atidavimas/ pardavimas atsiėmimo punkte.
  • Darbas su kasos aparatu.
  • Bendravimas su klientais gyvai, konsultavimas el. paštu, telefonu.
  • El. parduotuvės administravimas – prekių ir jų aprašymų kėlimas, redagavimas.
  • Prekių išdėstymas.
  • Užsakymų paruošimas ir supakavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Puikios lietuvių kalbos žinios raštu
  • Kompiuterinis raštingumas

Privalumai:

  • Anglų ar kitos užsienio kalbos žinios (vokiečių, estų, latvių)
  • Patirtis klientų aptarnavimo ar e. prekybos srityje

Mes jums siūlome

Darbą slenkančiu grafiku nuo 10:00 iki 20:00 val. prekybos centre.
  • Galimybė tobulėti ir tolimesnės karjeros perspektyvos įmonėje.
  • Darbuotojų nuolaidas mūsų produkcijai.
  • Galimas atlyginimo augimas pagal rezultatus.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
600 eur. bandomuoju laikotarpiu, po to - 700 eur.

Esame sparčiai besiplečianti įmonė, prekiaujanti telefonų priedais ir aksesuarais.
informacija apie MB „Asistenta LT“
1049 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.