A. Zakaro firma IĮ
Daugiau apie įmonę »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 430 Eur
Klaipėda - A. Zakaro firma IĮ

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui pilnu etatu ieškome pardavėjų konsultantų.

Darbo pobūdis:
Mandagus ir profesionalus bendravimas su klientais;
Darbas su kasa;
Prekių priėmimas, išdėstymas į lentynas.

Reikalavimai

Šypsena, greita reakcija ir komunikabilumas;
Noras dirbti;
Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Slenkantį darbo grafiką;

Atlyginimas

Nuo 430 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Jūsų CV pateikti asmens duomenys saugomi 30 k.d. po CV pateikimo ir tvarkomi darbuotojų paieškos tikslu A.Zakaro firma IĮ, įm. k. 142019136, Turgaus g.10, Klaipėda.
Jūs turite teisę prašyti susipažinti su jūsų asmens duomenimis, juos taisyti ar ištrinti, apriboti jų tvarkymą, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą ar teisę būti pamirštam.
Informacija apie A. Zakaro firma IĮ
1126 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
235
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 791 €
25% uždirba 791-991 €
25% uždirba 991-1205 €
25% uždirba nuo 1205 €