Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Batų Namai LT“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Batų Namai LT“

Darbo pobūdis

Ieškome drąsių ir kūrybingų žmonių, kurie trykšta pozityvumų ir aistra madai bei stiliui.

Darbo pobūdis - bendrauti su klientais, parinkti Jiems tinkančius batus, patarti kokie rūbai tiktų prie išsirinktų batų tiktų.

Svarbiausias darbo tikslas - nuoširdus ir atviras bendravimas su klientais, malonus jų aptarnavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Esame šeimos įmonė, tad visų pirma žmogus norintis dirbti pas mus turi būti nuoširdus ir norintis tapti šios šeimos dalimi.

Norint sėkmingai dirbti pas mus svarbiausia yra didelis noras mokytis naujų dalykų bei dirbti komandoje.

Komunikabilumas, anglų/rusų kalbų mokėjimas bei patirtis pardavimų ir klientų aptarnavimo srityse būtų privalumai, tačiau nėra būtinybė.

Batų Namai yra viena iš sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos mados industrijoje. Esame vieninteliai rankų darbo avalynės gamintojai Lietuvoje, bei vienintelis tokio tipo prekinis ženklas.

Siūlome nuolatinį ir stabilų darbą, kuris yra įdomus ir išskirtinis. Nuolat bendrausite ir kartu dirbsite su įmonės vadovu bei dizainere, siekant bendru įmonės tikslų.

Esame šeimos verslas, tad svarbiausios vertybės mūsų darbe yra nuoširdumas bei šeima, tad siekiame, kad visi būtume viena didele šeima.

Darbo vieta - mūsų salonas Ozo prekybos centre.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Priedai priklausomai nuo rezultatų.

informacija apie UAB „Batų Namai LT“
754 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.