Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „DOUGLAS LT“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Vilniuje

800-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DOUGLAS LT“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas, bei kosmetikos priemonių pardavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekybinio ploto bei prekių priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
  • Darbas kompiuterizuota kasos programa;
  • Komunikabilumas, energingumas;
  • Iniciatyvumas, sąžiningumas;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (rusų, anglų).

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Specialius tiekėjų mokymus;
  • Galimybė tobulinti profesinius įgūdžius įmonės organizuojamuose mokymuose;
  • Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Douglas“ yra lyderiaujanti aukščiausios kokybės grožio platforma Europoje, įkvepianti kiekvieną puoselėti savo unikalų grožį, prisidedanti idėjomis ir grožio asortimento formavimu bei prieinamumu: daugiau nei 100 000 grožio bei gyvenimo būdo produktų jungiantis asortimentas pasiekiamas internetinėse parduotuvėse ir daugiau nei 2 000 padalinių Europoje. Didelis, tačiau inovatyvus prekės ženklas ne tik diktuoja tendencijas, bet ir siųsdamas žinutę, jog tikrasis grožis yra veiksmas, kviečia: ,,Skleiskime grožį kartu”!
informacija apie UAB „DOUGLAS LT“
1969 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
266
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1734 €
25% uždirba 1734-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €