Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Žaliasis Rojus“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Žaliasis Rojus“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjos-konsultantės darbui mūsų augalų centre. Jei mylite augalus ir esate komunikabili - kreipkitės. Galime pasiūlyti darbą gryname ore, nuostabių augalų apsuptyje, o taip pat galimybę greitai įsisavinti vertingas sodininkystės bei botanikos žinias... Tapkite kolektyvo, atsidavusio grožio kūrimui žmonių kiemuose, dalimi jau šiandien.

Siūlome darbą įvairomis sąlygomis: lanksčiu grafiku, skirtingu intensyvumu (0,5 - 1) etato.

Į pareigas įeis:

  • Klientų konsultavimas augalų, esančių asortimente (≈ 600 skirtingų veislių), klausimais, t.y. kaip juos reikėtų sodinti, kokio pobūdžio soduose bei su kokiais kitais augalais jie dera, kokios priežiūros jie reikalauja ir pan.;
  • Augalų laistymas;
  • Pardavimo aikštelės priežiūra, t.y. bendras tvarkos ir švaros palaikymas joje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Meilė augalams, sodininkystei;
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas įsisavinti informaciją;
  • Ankstesnė darbo patirtis medelyne arba augalų centre būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo Jūsų turimos patirties, pasirinkto darbo intensyvumo (etato) bei pageidaujamo įdarbinimo būdo (pagal ind. veiklą ar darbo sutartį).

Esame jau virš 20 metų veikiantis medelynas ir augalų centras.