Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Akvazoo“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Akvazoo“

Darbo pobūdis

Prekyba ir konsultavimas prekių, skirtų naminiams gyvūnams, srityje.
Malonus aptarnavimas, prekybinio ploto priežiūra, prekių priėmimas ir užsakymų formavimas.
Galimybė dirbti pamaininiu (slenkančiu) darbo grafiku.

Darbo vieta PC "Big", Ukmergės g. 369, arba Ogmios mieste, Verkių g. 27, Vilnius.

Reikalavimai

Pastovumas, noras dirbti ir tobulėti, atsakingumas, sąžiningumas.
Reikalingi komunikabilūs, darbštūs, atsakingi, greitai įsisavinantys naują informaciją ir ieškantys pastovaus darbo žmonės.

Privalumai:
darbo patirtis šioje srityje bei prekyboje,
prekių skirtų naminiams gyvūnams išmanymas

Mes jums siūlome

Įdomų ir pastovų darbą prekių, skirtų naminiams gyvūnams, srityje.
Motyvuojantį atlyginimą.
Atlygis priklauso nuo darbo rezultatų (bandomuoju laikotarpiu nuo 550 Eur į rankas, po bandomojo nuo 600 Eur).
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Mažmeninė ir didmeninė prekyba prekėmis skirtomis naminiams gyvūnams.
Jei ieškai darbo susijusio su gyvūnų prekėmis Vilniuje, Kaune, kreipkis