UAB "Modi 2"
Daugiau apie įmonę »

Pardavėja konsultantė (0,5-0,75 etato )(drabužių parduotuvėje)

Vilnius - UAB "Modi 2"

Darbo pobūdis

"Modi du / Diana Vapsve" parduotuvei Vilniuje (Ogmios miestas) ieškome puikios (-aus) parduotuvės pardavėjos-konsultantės.

Jūs būsite atsakinga (-as) už :
malonų klientų aptarnavimą;
el. prekybos priežiūrą
prekių išdėstymą
parduotuvės švarą
ir daugybę kitų smulkių, bet labai svarbių darbų !

Darbo vieta - Ogmios miestas.
Parduotuvės darbo laikas d.d. ir šeštadienį nuo 10 val. iki 20 val.
Sekmadienį - nedirbame.

Reikalavimai

Jums turi patikti tai, ką mes kuriame!
Jums turi patikti dėvėti mūsų kuriamus drabužius :)
Jūs turite stiliaus pojūtį !!!
Jūs kiekvieną dieną pasitinkate su šypsena ir bendravimas su žmonėmis Jūsų nevargina;
Jūs dirbate atsakingai ir sąžiningai.

Mes jums siūlome

Kviečiame prisijungti prie mūsų nedidelio draugiško kolektyvo;
Darbą 0,5 - 0,75 Etatu.

Atlyginimas: Sutartinis

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB MODI 2 prekiauja Diana Vapsve drabužiais.
Informacija apie UAB "Modi 2"
22
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Virginijus Vapsva