UAB "LJ78"
Daugiau apie įmonę »

Pardavėjas (-a) - kasininkas (-ė) pilnu etatu, nuo 9 iki 18 val. "Valentino ledai" P/C Akropolis

Vilnius - UAB "LJ78"

Darbo pobūdis

Ieškome šaunaus (-ios), mėgstančio (-ios) bendrauti su klientais barmeno (-ės) dirbti pilnu etatu "Valentino" ledainėje Vilniaus Akropolyje.

Reikalavimai

Jei esi tvarkingas (-ga), mėgsti švarą, pastovumą, kolektyvinį darbą bei darbą su žmonėmis - darbas Tavo.

Mes jums siūlome

Siūlome: laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, draugišką kolektyvą ir vadovybę.

UAB "LJ78"

„VALENTINO LEDAI“ – tai itališkų ledų gamyba ir prekyba įmonės prekybos vietose . Įmonė taip pat pristatanti vieną iš didžiausių Itališkų produktų asortimentą ledų ir konditerijos gamybai.
Jei norite ne tik įdomaus darbo, bet ir galimybės realizuoti save prasmingame darbe, kviečiame tapti mūsų komandos nariu!
Informacija apie UAB "LJ78"
64
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Justė Kaselienė