Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Sandėlininkas - krovėjas Klaipėdoje, Dituvoje

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „STAMEX“

Darbo pobūdis

Atlikti visą darbą, susijusį su specialios paskirties patalpomis, kuriose yra priimamos ir sandėliuojamos gautos prekės, medžiagos, įrankiai ir pan.
Organizuoti sandėlio darbą, tinkamai sandėliuoti prekes.
Priimti, išduoti materialines vertybes, prekes.
Užtikrinti sandėlyje esančių materialinių vertybių ir prekių saugojimą.
Tvarkyti prekių priėmimo - išdavimo dokumentus.
Dalyvauti atliekant inventorizacijas.
Atlikti sandėlio materialinių vertybių inventorizaciją.
Palaikyti tvarką ir švarą sandėlyje bei prekybinėje salėje.
Vykdyti kitus vedėjo nurodymus, reikalingus tinkamam darbo funkcionavimui užtikrinti.
Darbas su auto krautuvu.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti vidurinį arba aukštesnįjį, arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą
Žinoti materialinių vertybių apsaugą.
Žinoti prekių ir materialinių vertybių technines sąlygas ir standartus.
Turi būti darbštus, pareigingas, sąžiningas, komunikabilus.
Darbo patirtis panašioje srityje - privalumas.
Darbas su auto krautuvu – privalumas.
Turėti auto krautuvo pažymėjimą - privalumas.
Atsakingumas, pareigingumas, komunikabilumas

Įmonė siūlo

Vidinės karjeros galimybes.
Įdomų bei dinamišką darbą mūsų įmonėje.
Tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.
Piniginę motyvacinę sistemą (priedai už ketvirčio įvykdytus planus).
Darbo užmokestis plačiau aptariamas darbo pokalbio metu.
Visais klausimais kreiptis / +37064811690

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
+ priedai

UAB „STAMEX“

PC „Gulbė“ – daugiau nei 17 metų yra patikimas prekybos partneris apdailos ir statybinėms medžiagoms! Prekybos centre klientai gali rasti platų statybinių, apdailos ir buities prekių asortimentą, kuris nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į klientų poreikius ir naujausias statybų bei interjero tendencijas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „STAMEX“
1749 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1353 €
25% uždirba 1353-1537 €
25% uždirba 1537-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €