UAB „KILMINĖ“
Daugiau apie įmonę »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-a) Kalniečių g.

Nuo 600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „KILMINĖ“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuotų, atsakingų, norinčių dirbti žmonių, kurie gali ir nori pasitikti klientą su šypsena!

Darbe Jums reikės:
  • Aptarnauti atėjusį lankytoją;
  • Papildyti prekėmis lentynas, sutikrinti jų galiojimo laikus;
  • Dirbti kasos aparatu (nemokančius apmokinsime);
  • Keturias dienas dirbsite, keturios bus laisvos;
  • Ko nemokate - išmokinsime !

Reikalavimai

Darbuotojai turėtų būti punktualūs, atsakingi, komunikabilūs, taip pat pilnamečiai.
Pageidautina patirtis naudojant kompiuterį.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • Galimybę dirbti arčiau namų;
  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį;
  • Karjeros galimybes.
  • Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "KILMINĖ"

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.

Telefonas pasiteiravimui: +37065059554 Viktorija

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (20) »