Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GINTARO BALDAI“

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

650-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Alytus - UAB „GINTARO BALDAI“

Darbo pobūdis

  • prekių pardavimas privatiems klientams;
  • greitas ir tinkamas techninių pardavimo procedūrų atlikimas sistemoje;
  • asmeninių ir komandinių tikslų (pardavimo, klientų pasitenkinimo) pasiekimas.

Reikalavimai

Tikimės, jog Jūs:
  • turite prekių pardavimų patirties, Jums tai patinka ir sekasi;
  • domitės namų interjero tendencijomis;
  • esate orientuotas į ilgalaikių ryšių su klientais palaikymą;
  • esate veržli ir ambicinga asmenybė - visada siekiate viršyti iškeltus tikslus;
  • puikiai bendraujate žodžiu ir raštu lietuvių kalba;
  • mokate rusų kalbą (tai tik privalumas).

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • didesnį nei rinkoje siūlomą vidutinį atlygį už panašaus pobūdžio darbą.

Atlyginimas

650-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
(atlyginimo dydis priklauso nuo asmeninių pardavimų)

Baldų ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba
informacija apie UAB „GINTARO BALDAI“
1547 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
123
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1256 €
25% uždirba 1256-1570 €
25% uždirba 1570-1787 €
25% uždirba nuo 1787 €