Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) (PC Panorama / 0,5 ETATO)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

INDIVIDUALUS STILIUS - KOSMOPOLITIŠKAI MOTERIAI !!!

IVO NIKKOLO - mados ir prabangos prekinis ženklas, siūlantis išskirtinio dizaino drabužius moterims, turinčioms savitą stilių, norinčioms savo apranga pabrėžti savo asmenybę ir gyvenimo būdą.

Šiuo metu ieškome naujų komandos narių ir dirbti VILNIUJE, PC PANORAMA, parduotuvėje IVO NIKKOLO, kviečiame merginas ir jaunuolius,
PARDAVĖJUS (-AS) - KONSULTANTUS (-ES).

Pagrindiniai uždaviniai:
  • klientų aptarnavimas;
  • prekybos salės priežiūra;
  • darbas su kasa.

Reikalavimai

Esate drąsus (-i), esate aktyvus (-i), turite gerą stiliaus pojūtį?!

Tuomet esate būtent tas žmogus, kurio mes ieškome

Iššūkis JUMS - būkite TAS (-A), kuris (-i) padės mūsų klientėms patirti geriausią aptarnavimą ir sukursite geriausią apsipirkimo patirtį.

Domėjimasis mada – privalumas!

Mes jums siūlome

Mes siūlome įdomų, nenuobodų ir dinamišką darbą mados kompanijoje, modernią darbo aplinką, draugišką ir palaikantį kolektyvą, galimybę mokytis ir tobulėti.

Laukiame Jūsų, jei matote save šioje pozicijoje, o šis darbas tinka būtent JUMS.

Esate sudentas (-ė)? Mes suteiksime Jums galimybę derinti studijas ir darbą, dirbant nepilną darbo dieną. Nepamirškite to pažymėti gyvenimo aprašyme


PARDUOKIME MADĄ KARTU !!!

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Baltika Lietuva"

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklus „Monton“, „Mosaic“, „Baltman“, „Ivo Nikkolo“ ir „Bastion“. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia 3 Pabaltijo šalyse. „Baltika Group“ valdo visus drabužių verslo procesus – nuo dizaino idėjų ir kolekcijų sukūrimo iki produktų pristatymo vartotojui.
UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 29 parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 603€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: