Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „URGĖ“

PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) (Pilnu etatu)

Nuo 400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „URGĖ“

Darbo pobūdis

  • Pardavimai VILA parduotuvėje;
  • Profesionalus darbas su klientais;
  • Parduotuvės prekių išdėstymas, jų priežiūra;
  • Pardavimų planų vykdymas.

Reikalavimai

  • Pardavimų patirtis;
  • Gali būti studentė (-as);
  • Noras tobulėti ir tapti profesionalu pardavimuose;
  • Orientacija į rezultatą, noras gerai užsidirbti;
  • Domėjimasis mada būtų didelis privalumas;

Mes jums siūlome

  • Draugišką darbo aplinką.
  • Perspektyvų, dinamišką darbą pardavimuose - mados pasaulyje;
  • Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
  • Darbą su patyrusiais pardavimų treneriais;
  • Nuolatinius profesionalius pardavimų mokymus, seminarus;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 400 €/mėn. į rankas
UAB „URGĖ“

UAB „URGĖ“

JVila“ — nuo 1975 metų įkurta moteriškų drabužių kompanija, gaminanti rūbus šiuolaikiškoms moterims. Dabar šis prekės ženklas turi savo parduotuves Skandinavijos regione, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Airijoje, Estijoje, Islandijoje bei Farerų salose. Gamintojų siekis: kurti kokybiškus, originalius drabužius už prieinamą kainą.
informacija apie UAB „URGĖ“
981 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 620 €
25% uždirba 620-797 €
25% uždirba 797-1109 €
25% uždirba nuo 1109 €