Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

VAGA/BIG knygyne pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Malonus klientų aptarnavimas bei konsultavimas;
Darbas su kasos aparatu;
Prekių tvarkos, kokybės, kiekių priežiūra;
Tvarkos ir švaros palaikymas prekybos salėje.

Reikalavimai

Sąžiningumas;
Komunikabilumas;
Atsakingumas;
Darbštumas.

Mes jums siūlome

Jaukią darbo aplinką;
Tobulėjimo galimybes;
Stabiliai mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 335 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "VAGOS prekyba"

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 36 knygynų tinklą 15-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »