Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Destra“

Pardavėjas - konsultantas (Aplinkotvarkos prekės)

900-1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Destra“

Pagrindinės atsakomybės

  • Maloniai aptarnauti klientus;
  • Priimti ir išdėstyti prekes;
  • Palaikyti švarą ir tvarką parduotuvėje;

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi pozityvus ir fiziškai pasirengęs padėti klientams;
  • Turi gerus bendravimo su žmonėmis įgūdžius;
  • Nori mokytis ir įgyti naujų žinių;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.
  • Darbo su kasa patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Stabilų ir konkurencingą atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus;
  • Jaunatviškus kolegas;
  • Nuolatines tobulėjimo galimybes;
  • Dinamišką ir įdomų darbą;

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus akmens produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Prekiaujame granito, marmuro, skalūno akmens gaminiais. Pagrindiniai produktai - akmens grindiniai, fasadai, interjero apdailos medžiagos, dekoratyvinė skalda ir produktai landšaftui.