Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „AUKSO STILIUS“

Pardavėjas - konsultantas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AUKSO STILIUS“

Darbo pobūdis

Darbo vieta - PPC Akropolis Kaunas

  • Juvelyrinių gaminių pardavimas;
  • Prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
  • Prekių ekspozicijos priežiūra;
  • Klientų konsultavimas, prekių demonstravimas, klientų pritraukimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Nepriekaištingas ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
  • Puikūs bendravimo įgudžiai;

Privalumai:
  • Darbas panašaus pobūdžio prekių pardavimuose

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • Galimybes mokytis, tobulėti bei tapti savo srities profesionalu;
  • Komandiruotes ir mokymus;
  • Visuomet laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.
strongest_in_lithuania

„Aukso stilius“ – specializuota vestuvinių, sužadėtuvių žiedų ir juvelyrinių gaminių su brangakmeniais parduotuvė. Mūsų platus asortimentas atitinka ypatingus pirkėjų poreikius.
Veiklą pradėjome 2010 m. ir nuo to laiko tapome gerai žinoma prekybos vieta ieškantiems klasikinių ir išskirtinių juvelyrinių gaminių su brangakmeniais.
Šiuo metu esame įsikūrę Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos PPC „Akropolis“.
informacija apie UAB „AUKSO STILIUS“
1967 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.