Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "BALTO print"
Daugiau apie įmonę »

Pardavėjas - konsultantas (Knygos.lt)

Vilnius - UAB "BALTO print"

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingo ir knygas mylinčio konsultato (-ės) dirbti naujame Knygos.lt knygyne. Tau reikės aptarnauti knygyno ir atsiėmimo punkto pirkėjus, padėti jiems išsirinkti ir užsisakyti knygas, pasirūpinti knygų išdėliojimu ir klasifikavimu, būti maloniam ir šypsotis, t.y. entuziastingai pardavinėti knygas, kurias skaitytum (ir skaitai) pats!

Reikalavimai

Mums reikia Tavęs, jei:
  • esi entuziastingas knygų skaitytojas;
  • domiesi leidyba ir literatūros naujienomis;
  • nebijai iššūkių ir esi kūrybiškas;
  • neieškai žodžio kišenėje ir gali pasigirti puikiais bendravimo įgūdžiais;
  • turi didelį norą dirbti, mokytis ir tobulėti;
  • svajoji tapti knygų guru!

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti moderniame knygyne ir naudotis didžiuliais knygų lobynais.
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.
  • Darbą jaunatviškame, veržliame ir jaunatviškame kolektyve.
  • Galimybę tobulėti, įgyti patirties knygų prekybos srityse.
Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!

Atlyginimas

Derybų klausimas

Bene didžiausias lietuviškų knygų knygynas internete KNYGOS.lt nuolat auga ir plečiasi. Mes kasdien ieškome kūrybingų darbuotojų, kurie myli knygas ir trokšta pasidalinti šia savo aistra su kitais.
Jeigu manai, kad gali prisijungti prie mūsų komandos, atsiųsk savo CV ir vieną dieną Tu gali tapti knygų revoliucijos Lietuvoje dalimi!
Įmonėje vid. atlyginimas 1048€
29% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)