Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BIKUVOS“ PREKYBA

Pardavėjas - konsultantas statybos prekių skyriuje

550-750 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „BIKUVOS“ PREKYBA

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas ir aptarnavimas, prekių pakrovimas;
  • prekių išdėstymas ir informacijos pateikimas prekybos salėje ir prekybiniame sandėlyje;
  • užsakymų iš klientų priėmimas ir vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • AKIVAIZDUS NORAS DIRBTI IR UŽSIDIRBTI;
  • vidurinis išsilavinimas;
  • gebėjimas dirbti su kompiuteriu;
  • geri bendravimo, komunikavimo įgūdžiai;
  • darbo patirtis prekyboje apdailos prekėmis - PRIVALUMAS.

Įmonė siūlo

  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • laiku mokamą atlyginimą(bazinis 550-750) ir kintamus motyvacinius priedus už pardavimo rezultatus;
  • išskirtines nuolaidas įsigyjant prekes savo reikmėms;
  • lankstų darbo ir atostogų grafiką;
  • įdomų ir turiningą laisvalaikį - renginius, šventes, konkursus.

Atlyginimas

550-750 €/mėn. į rankas

UAB "Bikuvos" prekyba jau 31 metus sėkmingai vysto prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis visoje Lietuvoje. Šiuo metu veikla vykdoma 18-koje prekybos centrų. Siūlome prisijungti prie mūsų komandos.
informacija apie UAB „BIKUVOS“ PREKYBA
1883 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
390
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1321 €
25% uždirba 1321-1607 €
25% uždirba 1607-2056 €
25% uždirba nuo 2056 €