UAB „LINDEX“

Pardavėjos(-o) - konsultantės(-o), pilnai/nepilnai darbo dienai, Vilnius, p/c „Akropolis"

Vilnius - UAB „LINDEX“

Darbo pobūdis

Ar mada, pardavimai bei rūpinimasis klientais – tai jūsų aistra? Ar norėtumėte tapti įmonės, siekiančios suteikti galios ir įkvėpimo moterims, dalimi? Ieškome darbuotojo (-os)-pardavėjo (-os) parduotuvėje, įsikūrusioje Vilniuje, prekybos ir paslaugų centre "Akropolis".

Atlyginimą pradedant nuo 6,00 EUR neatskaičius mokesčių.

Jūsų vaidmuo mūsų komandoje.

Kaip parduotuvės darbuotojas (-a)-pardavėjas (-a), esate atsakingas (-a) už tai, kad mūsų klientai jaustųsi ypač gerai. Mūsų visa veikla yra orientuota į klientus. Kartu su kolegomis esate „Lindex“ veidas ir atliekate svarbų vaidmenį vykdydami kampanijas, įmonės veiklą ir kurdami įkvepiančią patirtį parduotuvėje. Prekių asortimentą sekate nuo jo atgabenimo į parduotuvę iki iškeliavimo į klientų rankas, kurie prekėmis mėgausis ir jas naudos daug kartų.

Ieškome nuolatinio darbuotojo, dirbsiančio pilną/nepilną darbo dieną, 20-40 val. per savaitę, pradedant nuo sutartyje nurodytos datos.

Ar tai esate jūs?

Tikime, kad labai mėgstate bendrauti su klientais. Pasitelkdami aistrą madai, įgūdžius nusistatyti prioritetus ir gebėjimą visų pirma pasirūpinti klientais, galite pasiekti puikių rezultatų dirbdami kartu su savo kolegomis.

Galite dirbti nuolat kintančioje aplinkoje, kurioje turite galimybių augti ir mokytis naujų dalykų. Žinote, kad puikiai gebėsite save paskatinti ir aktyviai tobulėti bei pateikti ir priimti atsiliepimus. Jus domina skaitmeniniai įrankiai ir būdai, kaip jūs ir jūsų kolegos gali juos naudoti parduotuvėje. Tikite bendryste ir jus motyvuoja galimybė daryti įtaką kitiems.

Mes siūlome:

  • Sveikatos draudimą
  • Premijas
  • Darbuotojo nuolaidas

Mes esame „Lindex“.

Auganti pasaulinės mados įmonė iš Švedijos. Esame tam, kad suteiktume moterims galios ir įkvėpimo visose srityse. Tai – aukščiausias mūsų įmonės tikslas. Atsidavimas moterims, tvarumui ir klientams atsispindi visoje mūsų veikloje. Orientuojamės į tai kiekviename mūsų kelionės žingsnyje. Kelionės siekiant tapti pasauline, prekės ženklo vedina ir tvaria mados įmone, kurioje skaitmeniniai sprendimai yra natūraliai integruoti į visą veiklą.

Ar gera nuojauta jums kužda, jog norėtumėte keliauti kartu?

Kandidatuokite šiandien, nekantraujame daugiau apie Jus sužinoti. O jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis (žr. toliau pateiktą kontaktinę informaciją). Kadangi su nekantrumu ieškome mūsų komandai tinkančio asmens, vykdome nuolatinę atranką. Tai reiškia, kad atrankos procesą galime nutraukti prieš nustatytą pabaigos datą. Kadangi mums patinka viską daryti paprastai, prašysime kandidatuoti internetu (ne el. paštu).

Susipažinkite su mūsų parduotuvėse dirbančiais kolegomis.Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

Jolanta Abucevičiūtė

Telefono numeris
UAB „LINDEX“

UAB „LINDEX“

Mes esame „Lindex“. Auganti pasaulinės mados įmonė iš Švedijos. Esame tam, kad suteiktume moterims galios ir įkvėpimo visose srityse. Tai – aukščiausias mūsų įmonės tikslas. Atsidavimas moterims, tvarumui ir klientams atsispindi visoje mūsų veikloje. Orientuojamės į tai kiekviename mūsų kelionės žingsnyje. Kelionės siekiant tapti pasauline, prekės ženklo vedina ir tvaria mados įmone, kurioje skaitmeniniai sprendimai yra natūraliai integruoti į visą veiklą.
„Lindex“ įmonės veiklą valdo žmonės. Esame tarsi didelė šeima, kurios vertybės padeda mums augti. Tikime, kad dirbti turime kartu. Nes du yra daugiau nei vienas, o būdami kartu galime daugiau pasiekti. Jei mūsų požiūriai sutampa, tuomet puikiai tiksime vieni kitiems.
informacija apie UAB „LINDEX“
1023 €
Vid. atlyginimas bruto
79
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 693 €
25% uždirba 693-810 €
25% uždirba 810-1342 €
25% uždirba nuo 1342 €