Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SOLVIDA“

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLVIDA“

Mūsų pasiūlymas Jums:

Džiaugiamės, kad klientų tik daugėja ir galime pakviesti Jus į augančią komandą. Žadame įdomius projektus su žinomomis įmonėmis, palaikančius kolegas, protingą vadovą, puikias darbo priemones, patogų biurą, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus. Užtikrinsime pagarbą Jūsų idėjoms ir karjeros perspektyvas.
Norėtume pasiūlymą pristatyti išsamiau, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe valdysite projektus, atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir poreikius, puoselėsite ilgalaikius partnerystės ryšius su klientais, bei kryptingai didinsite naujų klientų skaičių: užmegsite kontaktą, pristatysite paslaugas, ruošite komercinius pasiūlymus, skaičiuosite projektines sąmatas ir sudarysite sutartis. Tam pasitarnaus ne tik patikimi mūsų tiekėjai, bet ir profesionali kolegų pagalba.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos aktyvių pardavimų ir projektų valdymo patirties bei žinių; mokate planuoti laiką ir nustatyti prioritetus bei profesionaliai derėtis, bendraujate profesionaliai telefonu, gyvai, ir elektroniniu paštu; gebate savarankiškai priimti sprendimus ir atkakliai siekiate rezultato. Manome, kad puikiai dirbate kompiuteriu, turite vairuotojo pažymėjimą. Užsienio kalbų žinojimą laikysime privalumu. Jei turite darbo patirties panašioje verslo srityje - susitiksime greičiau.
Jei įdomus darbas sėkmingoje kompanijoje – Jūsų tikslas, tuomet siųskite CV dabar!

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
UAB „SOLVIDA“

UAB „SOLVIDA“

Solvida - tai daugiau nei dvidešimt metų rinkoje veikianti sėkminga, stabili įmonė. Siūlome klientams ne tik didžiausią verslo dovanų asortimentą, bet ir vykdome įvairius projektus, kurių dėka klientai turi išskirtines ir kūrybiškas dovanas. Mūsų misija - tapti geriausiu kliento pasirinkimu. Nuolat atnaujiname dovanų kolekciją ir siūlome klientams inovatyvius sprendimus. Per metus įvykdome daugiau nei 700 projektų, esame patikimi paslaugų teikėjai daugiau nei 1000 klientų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje .
informacija apie UAB „SOLVIDA“
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.