Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimo projektų vadybininkas - statybos inžinierius

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Bendravimas ir bendradarbiavimas su statybos bendrovėmis bei renovacijos ir apdailos darbus vykdančiomis kompanijomis, statybinių medžiagų mažmeninės prekybos įmonėmis; garsiausių statybinių medžiagų gamintojų produkcijos tiesioginis pardavimas, darbas su esamais ir naujais klientais; ilgalaikių santykių vystymas, klientų vizitavimas, aktyvūs pardavimai, projektų, pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas ir kt.

Reikalavimai

•Aukštasis išsilavinimas;
•Panašaus darbo patirtis (pageidautina dirbant su statybų sektoriumi, statybinių/apdailos medžiagų pardavimais ar kt. techniniu produktu);
•B2B darbo patirtis;
•Anglų kalbos mokėjimas;
•Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Aktyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, tikslo siekimas, orientacija į rezultatą, energingumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros galimybę lyderiaujančioje kompanijoje, geras darbo ir konkurencingas atlygio sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Noriu personalo sprendimų grupė

Mūsų klientei - daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbančiai kompanijai, savo srities lyderei, užsiimančiai garsiausių gamintojų statybinių ir apdailos medžiagų didmenine prekyba Lietuvoje, teikiančiai projektavimo bei montavimo paslaugas, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas pardavimo projektų vadybininkas - statybos inžinierius.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 5 269 10 76.
Kontaktinis asmuo: Rasa.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »