UAB „SOLVIDA“

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLVIDA“

Mūsų pasiūlymas Jums:

UAB „Solvida“ ir UAB „Astum“ vienija jėgas ir kviečia Jus į augančią komandą. Žadame įdomius projektus, palaikančius kolegas, puikias darbo priemones, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus.

Padedame verslui tapti labiau matomu ir išskirtiniu. Ar gali būti kas nors maloniau, nei padėti klientams nustebinti savo darbuotojus, kolegas ar partnerius. Dovanos partneriams, kolegoms, darbuotojams, reklaminė atributika renginiams, drabužiai su logotipais – visa tai, su kuo mes dirbame kasdieną, ieškodami geriausių sprendimų, kad siunčiama žinutė atspindėtų kliento įvaizdį ir suteiktų pridėtinę vertę. Jeigu Jūs mėgstate dovanas, mūsų komandoje esate labai laukiamas.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Ieškome magijos specialisto, kuris paprastą puodelį paverstų išskirtine dovana, o marškinėlius - įsimenama reklama. Jeigu Jūs tikite, kad turite magiškų savybių, kviečiame dirbti pas mus.

Šiame darbe valdysite projektus, atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir poreikius, puoselėsite ilgalaikius partnerystės ryšius su klientais: užmegsite kontaktą, pristatysite paslaugas, ruošite komercinius pasiūlymus, skaičiuosite projektines sąmatas ir sudarysite sutartis.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite pardavimų patirtį bei žinių; mokate planuoti laiką ir nustatyti prioritetus bei derėtis, bendraujate profesionaliai telefonu, gyvai, ir elektroniniu paštu; gebate savarankiškai priimti sprendimus ir atkakliai siekiate rezultato. Užsienio kalbų žinojimą laikysime privalumu. Jei turite darbo patirties panašioje verslo srityje - susitiksime greičiau.
Jei įdomus darbas – Jūsų tikslas, tuomet laukiame Jūsų CV!

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
+ priedai.

UAB „SOLVIDA“

UAB „Solvida“ ir UAB „Astum“ - tai daugiau nei penkiolika metų rinkoje veikiančios sėkmingos, stabilios įmonės. Siūlome klientams ne tik didžiausią verslo dovanų ir drabužių su logotipais asortimentą, bet ir vykdome įvairius projektus, kurių dėka mūsų klientai išsiskiria kūrybiškais ir orginaliais sprendimais.
Mes norime tapti geriausiu kliento pasirinkimu. Nuolat atnaujiname kolekciją ir siūlome inovatyvius sprendimus. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.verslodovanos.lt ir www.astum.lt.
informacija apie UAB „SOLVIDA“
1271 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: