Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
A.Vereckio įmonė „Nieko rimto“
Daugiau apie įmonę »

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - A.Vereckio įmonė „Nieko rimto“

“Nieko rimto” rimčiausias pasiūlymas Jums:

Įdomus produktas, prasmingas darbas tikroje bendraminčių komandoje, individualūs apmokymai visko, ką mokame mes; patogi darbo vieta įkvėpimo kupiname biure, visos darbui reikalingos priemonės, įskaitant tarnybinį automobilį; ilgalaikės karjeros perspektyva ir sąžiningas atlyginimas, peržiūrimas kartą per metus.
Pristatytume ir daugiau “Nieko rimto” pasiūlymo privalumų. Siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Savarankiškai suplanuosite savo dieną, savaitę ir parduosite “Nieko rimto” leidinius ugdymo įstaigoms – mokykloms, darželiams: pristatysite vertingus leidinius ir leidyklos naujienas, atsakysite į klientų klausimus, organizuosite įsigytų leidinių pristatymą. Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Manome, kad šis darbas labiausiai tiktų aktyviam, bendraujančiam žmogui, kuris yra darbštus ir sąžiningas. Tikimės, kad daug skaitote, gebate savarankiškai planuoti savo darbo laiką, kelią iki rezultato ir atkakliai siekiate numatytų tikslų. Darbui reikalingas vairuotojo pažymėjimas.
Jei norite prasmingai praleisti aštuonias valandas per dieną, užmegzti naudingus ryšius ir tapti savo srities profesionalu, nedelskite- siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
A.Vereckio įmonė „Nieko rimto“

A.Vereckio įmonė „Nieko rimto“

Leidykla “Nieko rimto” – tai rimtas verslas, skaičiuojantis jau devynioliktus veiklos metus, kuris prasidėjo nuo daug mažų baltų popieriaus lapelių ir didelės svajonės veikti ką nors nerimto, bet prasmingo ir įdomaus. Būtinai linksmai, padūkėliškai, tarsi visai ir neveiki nieko, o tik žaidi. Šiandien mus žino, ko gero, visa skaitanti bendruomenė ir ne tik. Laukiame Tavęs komandoje. Pasimatysime jau netrukus, o kol kas sužinok, ką mūsų veikloje reiškia balta, juoda, raudona:
Priimtume į komandą naujoką šioms pareigoms:
informacija apie A.Vereckio įmonė „Nieko rimto“
1036 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 761 €
25% uždirba 761-1115 €
25% uždirba 1115-1364 €
25% uždirba nuo 1364 €

Panašūs skelbimai: