Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

850-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

Darbo pobūdis

Šiame darbe teks užtikrinti partnerystės ryšius su mūsų klientais ir kryptingai plėsti klientų ratą- formuoti pasiūlymus, derėtis, sudaryti ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis; informuoti apie naujus produktus, užtikrinti tinkamą kliento aptarnavimą, nes didžiausias mūsų konkurencinis pranašumas – individualus dėmesys kiekvienam klientui ir pasitikėjimu grįsti santykiai.

Reikalavimai

Sėkminga panašaus darbo patirtis; pardavimų proceso išmanymas ir derybų įgūdžiai; profesionalus bendravimas; Rusų kalbos žinios; Tikimės, kad naujų klientų paieška, “šalti skambučiai” – tai Jūsų patirties sritys. Telekomunikacijų srities išsilavinimą, laikytume privalumu. Neabejojame, kad turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir esate raštingas žmogus. Tikimės atsakingo, motyvuoto kolegos, atkakliai siekiančio užsibrėžto rezultato.

Mes jums siūlome

Kviečiame į profesionalų kolektyvą, dirbantį ne vienerius metus kartu. Siūlome įdomų darbą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir reikšmingus projektus. Manome, kad įvertinsite smagias komandos tradicijas, subalansuotą darbo krūvį, galimybę savarankiškai planuoti savo darbą; ilgalaikę karjerą ir sąžiningą finansinio atlygio sistemą. Mes didžiuojamės savo pasiekimais, tikimės – didžiuositės ir Jūs!

Atlyginimas

850-1800 €/mėn. į rankas
Atlygis priklauso nuo Jūsų darbo patirties ir kompetencijos

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, jau 18 metų teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas. Įgyvendiname kokybiškus bei inovatyvius ryšio sprendimus kiekvienam. Rūpinamės Jūsų ryšių komfortu. Mumis pasitiki daugiau, nei 20 000 paslaugų vartotojų, kuriuos pasiekiame tiesiogiai ir per savo partnerius. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje www.ntt.lt
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
2215 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1399 €
25% uždirba 1399-1957 €
25% uždirba 1957-2609 €
25% uždirba nuo 2609 €

Jus taip pat gali sudominti: