Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Rivilė“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rivilė“

Mūsų pasiūlymas

tapkite sėkmingos, augančios komandos nariu: užtikrinsime tinkamą įvedimą į darbą, apmokymus ir ilgalaikę karjerą, patogias darbo sąlygas, lankstumą planuojant savo laiką, sąžiningą atlyginimą ir įkvepiančią motyvacijos sistemą. Didžiuojamės kolektyvo tradicijomis ir įmonės pasiekimais, ypatingai maža darbuotojų kaita, tad norime dalintis perspektyva ir su Jumis.
Sužinokite daugiau šio pasiūlymo privalumų - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Jūsų būsimos atsakomybės:

Tikimės, kad profesionaliai (po gautų naujoko apmokymų) konsultuosite besikreipiančius klientus: išsiaiškinsite poreikį, tinkamai pristatysite Rivilės galimybes ir užtikrintai parduosite, sudarysite sutartis, pasirūpinsite produkto įdiegimo inicijavimu – bendradarbiausite su atsakingais kolegomis. Įsitrauksite į aktyvią naujų klientų paiešką bei pardavimą. Manome, kad reikės stebėti rinką, dalintis įžvalgomis, nuolat galvoti apie pardavimų proceso optimizavimą, ir dar keletas įdomių dalykų, apie kuriuos – susitikimo metu.

Tikimės, kad

Turite aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą; aktyvių pardavimų verslui patirties, pasižymite puikiu kompiuteriniu raštingumu, išmanote Rivilę, dalyvavote pirkimų konkursuose; puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba, bendraujate profesionaliai ir pagarbiai su visais klientais, esate orientuotas į tikslą ir gebate ne tik savarankiškai planuoti sau įdomią veiklą, bet ir bendradarbiauti su kolegomis projekto metu. Neabejojame, kad turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Nedvejokite – siųskite savo C.V. jau dabar !

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
mokame motyvuojančius priedus už pardavimo rezultatus
UAB „Rivilė“

UAB „Rivilė“

UAB „Rivilė“ – viena populiariausių apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemų Lietuvoje. Augame tvirtai savo šalyje bei turime tikslą plėstis su atitinkamais produktais globaliai. Pasidomėkite mūsų internetinėje svetainėje . Kartu su strateginiu investuotoju UAB “Advantes technologies” vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Rivilė“
3411 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2865 €
25% uždirba 2865-3499 €
25% uždirba 3499-3749 €
25% uždirba nuo 3749 €