Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Veesla“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

750-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Veesla“

Mūsų pasiūlymas

Siūlome ilgalaikę karjerą vienoje perspektyviausių verslo sričių, profesionalius apmokymus, patikimą bendraminčių komandą ir įkvepiančias perspektyvas. Žadame puikias darbo sąlygas mūsų biure Galinės k., Vilniaus r., visas reikalingas darbui priemones, įskaitant tarnybinį automobilį, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus už pardavimo rezultatus.
Pasidomėkite plačiau - paskaitykite internetinėje svetainėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą. Susitikimo metu pristatysime pasiūlymą išsamiai, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Karjeros pradžioje patikėtume Jums valdyti potencialių klientų užklausas: profesionaliai priimti užklausas, išsiaiškinti poreikį, formuoti pasiūlymus ir parduoti mūsų produktus bei paslaugas. Kaip galėtų plėstis Jūsų atsakomybės, kaip galėtų daugėti vis įdomesnių projektų, norėtume aptarti pokalbio metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Lauksime aktyvaus, pozityvaus, savarankiško ir verslaus žmogaus, kuriam svarbi karjera perspektyviame versle ir kuriuo galėtume pasitikėti. Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate išsilavinęs (-usi), profesionaliai bendraujate, turite vairuotojo pažymėjimą. Jūsų gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu laikytume privalumu.
Siųskite savo CV dabar- nepraleiskite nė vienos galimybės.

Atlyginimas

750-1800 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis bandomuoju laikotarpiu, antrasis skaičius – vidutiniškai mūsų vadybininkų uždirbamas atlyginimas su priedais už pardavimų rezultatus
UAB „Veesla“

UAB „Veesla“

UAB “Veesla”- energetikos pramonės profesionalai, tvarios ir nepriklausomos energijos ambasadoriai. Dar 1995 m. pradėjome diegti pirmuosius pramoninių katilų degiklius ir eksploatuoti pirmuosius sieninius dujinius katilus. Šiandieniniame pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas senkančių Žemės išteklių bei jų gavybos sukeltoms aplinkosaugos problemoms spręsti. Vadovaudamiesi moto “Nepriklausoma energija namams ir verslui”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi. Atsižvelgdama individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato saulės elektrines namams bei verslui; šilumos siurblius; akumuliacinius radiatorius; baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas; automobilių krovimo stoteles; grindinį šildymą; vėjo jėgaines; kuria VEESLA saulės elektrinių parką.
Kompanijos sėkmės istoriją norėtume pristatyti susitikimo metu, o kol kas atidžiai susipažinkite su informacija mūsų interneto svetainėje
Kviečiame į komandą naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Veesla“
2349 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2019 m.