Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „VEESLA“

PARDAVIMO VADYBININKAS

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VEESLA“

Darbo pobūdis

Karjeros pradžioje patikėtume Jums valdyti potencialių klientų užklausas: profesionaliai priimti užklausas, išsiaiškinti poreikį, formuoti pasiūlymus ir parduoti, sutarčių sudarymas. Naujų klientų paieška. Kaip galėtų plėstis Jūsų atsakomybės, kaip galėtų daugėti vis įdomesnių projektų, norėtume aptarti pokalbio metu.

Reikalavimai

Lauksime aktyvaus, pozityvaus, savarankiško ir verslaus žmogaus, kuriam svarbi karjera perspektyviame versle ir kuriuo galėtume pasitikėti. Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate išsilavinęs, profesionaliai bendraujate ir turite vairuotojo pažymėjimą.
Jūsų gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu laikytume privalumu.

Mes jums siūlome

Viena perspektyviausių verslo sričių ir kokybiški žinomų gamintojų produktai. Siūlome apmokymus, patikimą bendraminčių komandą ir įkvepiančias karjeros perspektyvas, apie kurias plačiau – susitikimo metu. Reikalingas darbui priemones, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus už pardavimo rezultatus.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, susitikimo metu pristatysime pasiūlymą išsamiai, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Siųskite savo CV dabar- nepraleiskite nė vienos galimybės.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
ir priedaus nuo pardavimų rezultatų

UAB „VEESLA“

UAB “Veesla”- energetikos pramonės profesionalai, tvarios ir nepriklausomos energijos ambasadoriai. Dar 1995 m. pradėjome diegti pirmuosius pramoninių katilų degiklius ir eksploatuoti pirmuosius sieninius dujinius katilus. Šiandieniniame pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas senkančių Žemės išteklių bei jų gavybos sukeltoms aplinkosaugos problemoms spręsti. Vadovaudamiesi moto “Nepriklausoma energija namams ir verslui”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi. Atsižvelgdama individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato saulės elektrines namams bei verslui; šilumos siurblius; akumuliacinius radiatorius; baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas; automobilių krovimo stoteles; grindinį šildymą; vėjo jėgaines; kuria VEESLA saulės elektrinių parką.
Kompanijos sėkmės istoriją norėtume pristatyti susitikimo metu, o kol kas atidžiai susipažinkite su informacija mūsų interneto svetainėje veesla.lt/
Kviečiame į komandą naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „VEESLA“
1678 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: