Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „LT Advert“

Pardavimo vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LT Advert“

Darbo pobūdis

  • Klientų poreikių analizė ir paslaugų pristatymas ir sprendimų paruošimas (reklamininių lauko stendų nuoma);
  • Aktyvus darbas telefonu, susitikimai su aukščiausiais įmonių vadovais, rinkodaros specialistais;
  • Nuolatinių klientų aptarnavimas ir aktyvus pardavimas naujiems;
  • Įmonės pristatymas potencialiems klientams ir reklamos pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Iniciatyvumas, lankstumas, atsakingumas bei veržlumas;
  • Sėkminga pardavimų patirtis (B2B);
  • Sugebėjimas išgirsti pašnekovą bei argumentuoti savo nuomonę;
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs laiko ir darbų planavimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis nuo 2 metų.

Mes jums siūlome

  • Darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
1000 eur fiksuotas atlyginimas + bonusinė sistema

LT ADVERT plačiausias lauko reklamos tinklas Lietuvoje, siūlantis savoklientams daugiau kaip 400 reklaminių lauko stendų nuomos paslaugas.
informacija apie UAB „LT Advert“
3101 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.