Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SABELIJA“

Pardavimų vadybininkas (-ė) darbų saugos srityje

450-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SABELIJA“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo šeimos nario mūsų didelėje šeimoje!
Kauno skyrius yra pasirengęs į savo didelę šeimą priimti TAVE!

Skaityk toliau!

Siūlome tau puikų darbą, naują praktiką, naujas žinias ir galimybę kilti karjeros laiptais.

Darbo pobūdis:
Susitikimų su klientais organizavimas ir klientų lankymas;
Nuolatinis bendravimas su klientais telefonu ir elektroniniais laiškais;
Darbas su verslo valdymo sistema CRM;
Nuolatinis tikslų siekimas;Intensyvus darbas komandoje;
Aktyvūs pardavimai Darbutojų saugos ir sveikatos srities produkcija;
Mokymasis, tobulėjimas ir augimas kiekvieną dieną!
Nauja profesija- tavo ateitis!

Tu ne tik įgysi žinių vadybos ir DSS klausimais, bet ir išmoksi :
Kaip parduoti dramblį telefonu;
Kaip žodis 'NE' virsta į du TAIP;
Dirbti vieno piršto prisilietimu;
Ir daug kitų savybių , kuriuos turi mūsų visi Sabeliečiai!

Dėmesio!
Atrinkti kandidatai bus kviečiami į bendrinę atranką, kurioje bus išsamiai pristatyta siūloma pozicija ir atsakoma į visus iškilusius klausimus.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti ir mokytis;
Organizuotumas; Geri laiko planavimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (PRIVALOMA).
Panašaus darbo patirtis (PRIVALUMAS).

Visa kita- išmokysime mes ir mes pažadame TU TAPSI PARDAVIMŲ ASU!

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Pačią Šauniausią komandą;
Lanksčią darbo užmokesčio sistemą;
Kvalifikacijos kėlimą įmonės viduje ir išorėje; Visapusiškus apmokymus DSS srityje;
Karjeros galimybes;
Naują profesiją.
Darbo laikas 8-17 val.
Visas darbui reikalingas priemones (telefonas, plančetinis kompiuteris, automobilis).

Atlyginimas

450-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo pasiekto rezultato ir darbo stažo įmonėje.

UAB "Sabelija" 30-tus metus sėkmingai dirbanti, inovatyvi, konsultacinių kompanijų pradininkė Lietuvoje. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, asmens duomenų saugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos, vadybos sistemų diegimo srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus bei seminarus, rengiame įmonių specialistus.
informacija apie UAB „SABELIJA“
1393 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 930 €
25% uždirba 930-1381 €
25% uždirba 1381-1874 €
25% uždirba nuo 1874 €