Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Robotex“

Pardavimų inžinierius (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Robotex“

Darbo pobūdis

  • Robotinių sistemų koncepcijos komponavimas;
  • Techninių užduočių ruošimas ir reikalingos informacijos surinkimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Perkamų standartinių komponentų ar įrenginių pasiūlymų surinkimas;
  • Projektų sąmatų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir patirtis dirbant su AutoCAD projektavimo programa;
  • Gebėjimas greitai spręsti pateikiamas užduotis;
  • Noras mokytis, tobulėti, motyvacija;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.).

Privalumai:
  • Mechanikos inžinerijos, gamybos inžinerijos, mechatronikos ar panašios srities išsilavinimas;
  • Patirtis dirbant su „SolidWorks“ projektavimo programa;
  • Inžinerinio darbo patirtis.

Mes siūlome

  • pažangią verslo aplinką ir įdomius iššūkius;
  • darbą su šiuolaikinėmis robotinėmis sistemomis ir kita technologine įranga;
  • sveikatos draudimą;
  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • laisvę iniciatyvai, kitokiam mąstymui bei drąsai kurti.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

„Robotex“ – inovatyvi robotikos ir automatikos sprendimų bendrovė. Bendradarbiaudama su pasaulyje pirmaujančiais robotų gamintojais įmonė diegia robotikos sprendimus medienos apdirbimo, baldų, elektronikos, maisto ir kitose pramonės įmonėse Lietuvoje bei užsienyje. „Robotex“ specializacija – robotų integracija pramonės įmonėse padidinant gamybos našumą, užtikrinant pastovią produkcijos kokybę ir mažinant gamybos sąnaudas.
„Robotex“ yra „SBA" grupės įmonė. Grupė veikia baldų gamybos ir NT sektoriuose, įmonėse dirba daugiau nei 5000 žmonių, o pardavimai 2020 m. siekė 342,5 mln. Eur.