UAB „Vandens siurbliai“
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų inžinierius

950-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vandens siurbliai“

Darbo pobūdis

Įvairios paskirties vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo siurblių įrangos parinkimas, pardavimas ir techninis konsultavimas. Darbas specializuotoje parduotuvėje su esamais ir potencialiais juridiniais ir fiziniais klientais.

Reikalavimai

Imlumas naujai techninei informacijai
Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (hidrotechnikos būtų privalumas)
Geri bendravimo, komandinio darbo įgūdžiai
Atsakingas požiūris į darbą
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Patogias darbo sąlygas, reikiamus mokymus, galimybę tapti srities specialistu ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

950-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų

VANDENS SIURBLIAI, UAB – specializuota įvairios paskirties vandens/nuotekų buitinių ir pramoninių siurblių įrangos pardavimų ir serviso įmonė. Nuo 1993 m. vandens siurbliai ir jų automatizavimas yra mūsų veiklos šerdis. Konsultuojame, parenkame, parduodame ir atliekame servisą. Šiuo metu turime 5 filialus didžiausiuose Lietuvos miestuose, profesionalias siurblių serviso dirbtuves ir 40 darbuotojų komandą. Atstovaujame daugelį pasaulyje pirmaujančių siurblių įrangos gamintojų ir siūlome sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Mūsų klientai – vandens tiekimo, pramonės įmonės, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai, didmeninės parduotuvės, montuotojai ir privatūs asmenys.
Daugiau informacijos apie mus rasite www.siurbliai.lt
informacija apie UAB „Vandens siurbliai“
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1177 €
25% uždirba 1177-1498 €
25% uždirba nuo 1498 €