UAB „Laviga“

Pardavimų ir rinkodaros vadybininkas ( -ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Palanga, Kretinga, Klaipėda - UAB „Laviga“

Darbo pobūdis

NT projektų vystymu ir butų pardavimu Palangoje užsiimanti įmonių grupė ieško patyrusio bei motyvuoto pardavimų/rinkodaros vadybininko.

Pardavimų ir rinkodaros strategijų priežiūra bei pagalba jas įgyvendinant;
Pasiūlymų ir idėjų teikimas tobulinant pardavimų procesą;
NT projektų ir objektų rinkodaros/pardavimo planų sudarymas ir įgyvendinimas;
Rinkos analizė, konkurencinės aplinkos stebėjimas;
Įmonių grupės įvaizdžio kūrimas ir palaikymas;
Atskirų projektų tinklapių priežiūra, informacijos atnaujinimas;
Efektyvi ir profesionali pagalba klientams įgyvendinant sandorius;
Sutarčių bei kitos pardavimams reikalingos informacijos ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (vadybos, rinkodaros srityse būtų privalumas);
Patirtis rinkodaros, pardavimų srityje - ne mažiau 2 metų;
Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykius su klientais;
Turėti galimybę bendrauti su klientais ne darbo metu ir savaitgaliais;
Imlumas naujovėms ir pastovus mokymasis;
Geras kompiuterinis raštingumas (MS OFFICE paketas);
Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Darbo laiko planavimo įgūdžiai, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje ir augančioje nekilnojamo turto vystymo įmonių grupėje;
Darbą su išskirtiniais nekilnojamo turto projektais pajūryje;
Puikias nuo darbo rezultatų priklausančias uždarbio ir karjeros galimybes;
Mokymus ir priemones, skatinančias profesinį tobulėjimą, bei leidžiančias efektyviai siekti aukščiausių karjeros rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB Laviga yra nekilnojamojo turto vystymo įmonė veikianti po Lumont įmonių grupės prekiniu ženklu, turinčios 10 metų patirtį daugiabučių gyvenamųjų namų statyboje.

Daugiau informacijos - lumont.lt

Prašome visas užklausas siųsti el. paštu
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Laviga“
3
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.