Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „IC Logistics“

PARDAVIMŲ IR TRANSPORTO VADYBININKAS

800-3000 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „IC Logistics“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų ir transporto vadybininko (-ų).
PARDAVIMAI:
transporto priemonių (priekabos, sunkvežimiai, autovežiai, kt. technika) pardavimas
naujų klientų paieška
pasiūlymų rengimas;
naudotos technikos priežiūra;
pardavimo dokumentų ruošimas ir administravimas.

LOGISTIKA:
Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas
Transporto maršrutų planavimas, valdymas ir kontrolė
Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas bei kontrolė
Su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis (transporto ar kt technikos) pardavimuose ar transporto vadyboje
Dokumentų administravimo darbo patirtis – privalumas
Puikios rusų ar anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (abi kalbos - privalumas).
Bent viena užsienio kalba - privaloma.
Kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

nuo rezultatų priklausančius priedus ir kt.

Atlyginimas

800-3000 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - automobilių transportavimas ir prekyba įvairia technika
informacija apie UAB „IC Logistics“
695 €
Vid. atlyginimas bruto
88
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-674 €
25% uždirba 674-763 €
25% uždirba nuo 763 €