Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ERGO

Pardavimų komandos vadovas (-ė) Vilniaus mieste

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis

  • Pardavimo komandos plėtra ir koordinavimas;
  • Pardavimų padalinio veiklos planavimas, organizavimas, vystymas ir kontrolė;
  • Ryšių su verslo partneriais ir klientais užmezgimas ir palaikymas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis draudimo paslaugų srityje ir/ arba pardavimų srityje;
  • Pasitikėjimas savimi ir atsakomybės prisiėmimas;
  • Aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Darbštumas, atsakingumas, ambicingumas, atkaklumas ir komunikabilumas;;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumas:
  • Vadovaujamo darbo patirtis
  • Mokymo, ugdymo (pasitelkiant koučiningo principus) patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Profesionalų, visada padedantį kolektyvą;
  • Galimybę augti tarptautinėje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Atlyginimas nuo 2000 Eur / mėn. neatskaičius mokesčių. Mokama fiksuota dalis ir priedai priklausantys nuo pardavimo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą sudaro fiksuota dalis ir priedasi nuo pardavimo rezultatų
ERGO

ERGO

ERGO – tai beveik 800 žmonių bendruomenė Lietuvoje. Ir mes visi kartu rūpinamės savo klientais, kaip padėti jiems ir jų artimiesiems, jei nutinka nelaimė. Mes kartu su savo bičiuliais – SOS vaikų kaimu, Kino pavasariu, Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimu centru – taip pat rūpinamės, kaip sukurti gražesnę ir švaresnę Lietuvą. Esame socialiai atsakingi ir remiame daugelį projektų ir patys aktyviai juose dalyvaujame.