Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Peek&Cloppenburg“

Pardavimų konsultantas (-ė) - kasininkas (-ė) nepilnu etatu

860-950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Peek&Cloppenburg“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą;
  • Aktyvus bendravimas su klientais, profesionalus ir draugiškas konsultavimas;
  • Užtikrinti tvarką ir tinkamą prekių prezentavimą prekybos skyriuose;
  • Tinkamai aptarnauti klientus kasoje ir kokybiškai atlikti pinigines operacijas;
  • Darbas su prekių rezervavimu ir grąžinimu

Reikalavimai

  • Patirtis pardavimų ar aptarnavimo srityse;
  • Nepriekaištingas ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
  • Pageidautina mokėti dirbti su kasa
  • Įsitraukimas, komandinis darbas ir pozityvus nusiteikimas

Mes jums siūlome

  • Asmeninius ir profesinius mokymus;
  • Individualios karjeros planavimą;
  • Daugybę tobulinimosi krypčių ir galimybių
  • Dinamišką darbo aplinką, orientuotą į komandinį darbą ir asmeninę atsakomybę;
  • Tradicijų pilną šeimyninės įmonės saugumą;
  • Darbuotojų nuolaidą P&C parduotuvėse

Atlyginimas

860-950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Peek & Cloppenburg“ mes sujungiame daugybę netikėtų dalykų: esame ne tik drabužių pardavimo įmonė, mes viską kuriame patys – nuo savo prekių ženklų dizaino ir gamybos iki prekių pristatymo. 140-oje P&C parduotuvių ir mūsų įmonės centruose Diuseldorfe ir Vienoje kasdien darbuojasi beveik 16.000 darbuotojų, dirbančių 15-oje šalių. Todėl dirbdami su mumis galite tikėtis įvairovės ir žinoma naujų asmeninių iššūkių.
informacija apie UAB „Peek&Cloppenburg“
1141 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 478 €
25% uždirba 478-963 €
25% uždirba 963-1640 €
25% uždirba nuo 1640 €