Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Terrasport“

PARDAVIMŲ KONSULTANTAS (-Ė)

650-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Terrasport“

Darbo pobūdis

  • aktyvus tiesioginis bendravimas su klientais parduotuvėje ir telefonu;
  • klientų konsultavimas renkantis produkciją bei jos naudojimo klausimais;
  • darbas kasos aparatu ir apskaitos programa;

Reikalavimai

  • niekada neprarasti geros nuotaikos;
  • bendrauti su džiaugsmu;
  • užduotis atlikti greitai ir laiku, bei būti atsakingu;
  • noriai mokytis, būti pasiruošusiam dirbti ir užsidirbti;
  • draugauti su kompiuteriu;
  • galimybė dirbti pamaininiu (slenkančiu) darbo grafiku (ir savaitgaliais);
  • ne mažesnė nei 1 metų patirtis pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

  • priklausantį nuo darbo rezultatų, visada laiku mokamą darbo užmokestį, nuo 1000 Eur/mėn.;
  • visas socialines garantijas;
  • lankstų darbo grafiką;
  • asmeninio ir profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas
Mokami priedai už gerus darbo rezultatus

Terrasport - aktyvaus poilsio ekspertų kolektyvas, ieško naujų komandos narių!

Jeigu TU - esi komunikabilus, atsakingas, sąžiningas, domiesi aktyviu visų sezonų sportu ir pardavimai yra tavo varomoji jėga, prisijunk prie mūsų kolektyvo.

Parduotuvės adresas - Verkių g. 29.
informacija apie UAB „Terrasport“
1113 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.