Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Pardavimų projektų vadovas (-ė) (techniniai produktai)

1700-5200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Elektrėnai, Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška ir medžiagų pardavimai B2B priskirtame regione;
Darbas su esamais klientais palaikymas ir ryšių su buvusiais klientais atnaujinimas;
Klientų lankymas, konsultavimas, lojalumo skatinimas;
Naujų produktų pristatymas.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažiau 3 metų techninio produkto aktyvių pardavimų verslo klientams (pramonės įmonės, statybinės įmonės, baldininkai) patirtis;
Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą darbo užmokestį;
Geras darbo sąlygas ir visas reikalingas priemones.

Atlyginimas

1700-5200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir bus derinamas pokalbio metu.

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Ieškote darbuotojų? Ieškote darbo?
Susisiekite:

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: