Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Atticae“

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Atticae“

Pagrindinės atsakomybės:

Sunkiosios technikos pardavimai VILNIAUS regione (klientai- B2B):
  • proaktvi naujų klientų paieška;
  • klientų poreikių išsiaiškinimas, tinkamos sunkiasvorės technikos parinkimas, komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas;
  • bendravimas su esamais klientais- konsultacijos;
  • operatyvios ir kokybiškos pagalbos klientams užtikrinimas ir kt.
  • technikos pristatymo klientams organizavimas;

Pavaldumas- įmonės vadovui LT ir Estijos sunkiosios technikos sk. vadovui.
Tiesiogiai pavaldžių darbuotojų nėra.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • ne trumpesnė nei 1 metų darbo patirtis savarankiškų aktyvių pardavimų srityje, dirbant su techniniu produktu, privalumas sunkiąją/žemės ūkio technika;
  • puikūs derybiniai bei klientų poreikių nustatymo įgūdžiai;
  • motyvacija siekti aukščiausių tikslų pardavimų ir partnerystės vystymo srityje;
  • aktyvumas, paslaugumas, stipri orientacija į rezultatą- „laimėtojo mentalitetas“

Įmonė Jums siūlo:

  • galimybę įtakoti savo sprendimais bei pasiūlymais įmonės veiklos sėkmę;
  • kompanijos dedikuotą automobilį;
  • motyvuotą profesionalų komandą, jau pasiekusią puikių tikslų;
  • dirbti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
+ priedai sietini su veiklos rezultatais (% nuo BP)

Mūsų klientas UAB STOKKER.
Prekybos tinklą STOKKER Lietuvoje valdanti UAB STOKKER priklauso Estijos kapitalo įmonių grupei STOKKER.
STOKKER yra sparčiai auganti įmonių grupė, veikianti Baltijos šalių rinkose. STOKKER grupė valdo didžiausią Baltijos šalyse profesionalams skirtų įrankių, įrengimų ir sunkiosios technikos pardavimo tinklą. Įmonių grupėje STOKKER dirba daugiau kaip 500 įvairių sričių profesionalų. Konsoliduota grupės apyvarta viršija 100 milijonų eurų.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.