UAB „Kietaviškių gausa“
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų projektų vadybininkas

1000–2000 Eur
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Kietaviškių gausa“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris gebėtų dirbti pardavimų srityje bei kuriam būtų įdomu tobulinti susiformavusius pardavimų bei tiekimo grandinės procesus. Ši pardavėjo darbo vieta yra glaudžiai susijusi su gamybos padaliniu, todėl asmuo turi gebėti efektyviai komunikuoti, priiminėti sprendimus savo atsakomybių ribose, nebijoti kelti klausimų bei problemų. Ieškome energingo, pozityvaus žmogaus, kurio veiksmai tiesiogiai prisidėtų prie įmonės procesų efektyvinimo.

Darbo pobūdis:
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas bei kasdieniniai pardavimai;
  • Klientų poreikų analizavimas ir sprendimų parinkimas;
  • Tiesioginis darbas su gamybos padaliniu;
  • Krovinių gabenimo organizavimas;
  • Derybų su klientais vedimas;
  • Problemų iškėlimas ir efektyvus jų sprendimas;
  • Nuolatinis darbo vietos tobulinimas;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Geros užsienio kalbų žinios (anglų k., rusų k.);
  • Gebėjimas įžvelgti nuostolius kasdieniniuose procesuose;
  • Gebėjimas analizuoti ir nuosekliai spręsti problemas;
  • Loginis mąstymas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
  • Noras ieškoti nuostolių, keisti, tobulinti procesus;
  • Automobilis ir teisės.

Patirtis arba LEAN metodikos suvokimas yra privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį bei priedus priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • LEAN metodikos mokymus bei galimybę prisijungti prie LEAN komandos;
  • Kvalifikacijos kėlimo bei augimo įmonėje perspektyvą.
  • Kuro sąnaudų padengimą.

1000–2000 Eur atskaičius mokesčius, priklausant nuo individualių sugebėjimų, patirties ir atsakomybių ribų.

Premijos už pasiektus rezultatus.
Su perspektyva didėti.

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičius mokesčius

UAB Kietaviškių Gausa yra didžiausias ir moderniausias Lietuvoje šviežių daržovių šiltnamių kompleksas. Šiltnamiai, kurių dydis siekia 20ha, ištisus metus augina ir Lietuvos gyventojams tiekia šviežias salotas vazonėliuose, agurkus bei pomidorus. Įmonė orientuota į procesų efektyvinimą, diegia LEAN, todėl dirbant šioje įmonėje galima aktyviai prisidėti prie įdomių uždavinių, kurie sprendžia realias problemas ir leidžia mums dirbti geriau nei vakar. Tikslas - per kuo trumpesnį laiką Lietuvos gyventojams tiekti pačias šviežiausias daržoves.

Įmonė turi 2 darbo vietas - Vilniuje bei Kietaviškių kaime, šalia Elektrėnų. Kadangi žinome, kaip svarbu matyti procesą, daugiausia laiko praleidžiame Kietaviškėse.

Atstumas yra įveikiamas per 40-50 minučių tiek nuo Vilniaus, tiek nuo Kauno pusės.

Kolektyvas yra pozityvus, draugiškas, jaunas, vertinantis drąsias idėjas, pasiūlymus, iniciatyvą, atviras pokyčiams.
Informacija apie UAB „Kietaviškių gausa“
1120 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
268
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 931 €
25% uždirba 931-1059 €
25% uždirba 1059-1187 €
25% uždirba nuo 1187 €
Vadovas: Mindaugas Pupienis