Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Pardavimų skyriaus asistentė (-as)

1650-1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Darbo pobūdis

Mūsų plastikų pardavimų vadovei reikia pastiprinimo, o pagrindinė veikla būtų:

Pardavimo dokumentų rengimas,
Produktų prieinamumo tikrinimas vidinėje įmonės sistemoje,
Bendradarbiavimas su savo vadove, siekiant parduoti daugiau

Reikalavimai darbuotojui

Vidurinis išsilavinimas,
MS Office mokėjimas,
Kalbų mokėjimas: anglų (būtina), rusų ar lenkų būtų dideliu privalumu
Komunikabilumas, gebėjimas dirbti kolektyve,
Puiki darbo organizacija, atidumas detalėms,
Gebėjimas dirbti spaudžiant laikui,
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija),
Patirtis panašiame sektoriuje būtų dideliu privalumu.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
Visas darbui reikalingas priemones,
Visas socialines garantijas,
Visada laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančią skatinimo sistemą,
Priklausomai nuo bendrų įmonės rezultatų galimas "13" atlyginimas,
Dovanos švenčių progomis,
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1650-1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo laikotarpio papildoma ketvirtinė premija

Esame vienu iš didžiausių metalų bei plastikų gaminių platintoju Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse. Turime puikų distribucijos bei sandėlių tinklą, bei įdarbiname daugiau nei 1100 darbuotojų.