Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Kauto

Sparčiai augančios įmonės direktorius

1600-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Kauto

Darbo pobūdis

Sparčiai auganti įmonė į savo komandą ieško pardavimų vadovo. Ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome atsakingo, kruopštaus ir į rezultatus orientuoto žmogaus, kuris pasiryžęs įmonę pakelti į kitą lygį. Jeigu Jūsų aistra yra pardavimai, tuomet ši vieta kaip tik Jums.

Darbo pobūdis:
organizuoti trijų automobilių pardavimo aikštelių pardavimus Lietuvoje
organizuoti pardavimų komandos darbą
motyvuoti komandą
sekti ir matuoti rezultatus
pardavinėti automobilius

Reikalavimai darbuotojui

Esate atsakingas (-a) ir organizuotas (-a);
Turite patirties aptarnavimo srityje arba pardavimuose;
Esate įpratę dirbti sąžiningai;
Turite noro tobulėti ir augti kartu su įmone.

Mes Jums siūlome:
Draugišką bei linksmą kolektyvą;
Patrauklią motyvacinę sistemą;
Jeigu esate talentingas pardavėjas – motyvacinės sistemos naudą pajausite iš karto;
Įmonės automobilį po bandomojo laikotarpio;
Linksmus vakarėlius po darbo!

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1600-3500 €/mėn. į rankas
Kauto

Kauto