UAB „Peek&Cloppenburg“

Pardavimų skyriaus vadovo pavaduotojas/-a Kaune

1200-1345 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Peek&Cloppenburg“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas komandai
  • Kartu su skyriaus vadovu/-e komandos motyvavimas bei mokymas
  • Draugiško ir profesionalaus klientų aptarnavimo užtikrinimas skyriuje
  • Reguliari prekių analizė bei pardavimų optimizavimas pasitelkiant vizualines prekių išdėstymo gaires
  • Glaudus bendradarbiavimas su pirkimo skyriumi siekiant užtikrinti prekių pasirinkimą

Reikalavimai

  • Sėkmingai pabaigtos verslo srities studijos
  • Patirtis mados, greito vartojimo prekių ar aptarnavimo srityse
  • Aktyvus domėjimasis mada
  • Stipri orientacija į klientų aptarnavimą
  • Atsakomybės jausmas, iniciatyvumas bei “hands-on” požiūris
  • Organizaciniai ir analitiniai įgūdžiai, įskaitant stiprų skaičių supratimą
  • Didelis privalumas - geros anglų arba/ir vokiečių kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą
  • Individualų savo karjeros planavimą
  • Įvairias profesinio augimo galimybes
  • Dinamišką darbo aplinką, paremtą komandine bei asmenine atsakomybe
  • Saugią ir stabilią darbo vietą tradiciniame šeimos versle
  • Darbuotojo nuolaidą P&C parduotuvėse

Atlyginimas

1200-1345 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Peek & Cloppenburg“ mes sujungiame daugybę netikėtų dalykų: esame ne tik drabužių pardavimo įmonė, mes viską kuriame patys – nuo savo prekių ženklų dizaino ir gamybos iki prekių pristatymo. 140-oje P&C parduotuvių ir mūsų įmonės centruose Diuseldorfe ir Vienoje kasdien darbuojasi beveik 16.000 darbuotojų, dirbančių 15-oje šalių. Todėl dirbdami su mumis galite tikėtis įvairovės ir žinoma naujų asmeninių iššūkių.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Peek&Cloppenburg“
1284 €
Vid. atlyginimas bruto
67
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 635 €
25% uždirba 635-1053 €
25% uždirba 1053-1711 €
25% uždirba nuo 1711 €