Pardavimų telefonu vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.04.02

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - stabili ir sėkmingai veikianti įmonė, klientams siūlanti profesionalias ir pačius aukščiausius standartus atitinkančias įeinančių ir išeinančių skambučių aptarnavimo paslaugas. Šiuo metu įmonei ieškome Pardavimų vadybininko (-ės).

• Esamų klientų priežiūra, bei papildomų paslaugų pardavimas;
• Klientų poreikių analizė;
• Užsakymų administravimas;
• Individualių ir komandinių pardavimo tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai

• Aktyvių pardavimų patirtis;
• Bendravimas ir bendradarbiavimas;
• Komunikabilumas, iškalba, geri bendravimo įgūdžiai;
• Geros anglų kalbos žinios;
• Motyvacija tobulėti ir augti kartu su kompanija.

Privalumai:
• Patirtis pardavimų srityje, anglų kalba.

Mes jums siūlome

• Realias karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje;
• Aktyvų darbą jaunatviškame kolektyve;
• Motyvuojantį atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir priedų;
• Mokymus ir priemones, skatinančias asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
• Profesionalius mokymus;
• Oficialų, laiku mokamą atlyginimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

550–3000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Galvų medžiotojai"

"Galvų medžiotojai" - tai vadovų paieškos ir personalo atrankos kompanija, kuri nebijo naujų iššūkių. Mes padarome tai, kas kitiems atrodo neįmanoma nebijodami imtis nestandartinių kandidatų paieškos būdų.
Visi UAB "Galvų medžiotojai" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »