Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Telemarketing"
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų telefonu vadybininkė (-as) SLOVAKŲ kalba

Darbas namuose - UAB "Telemarketing"

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų telefonu vadybininkų, kurie bus atsakingi už:
  • Prekių ir paslaugų pardavimus telefonu;
  • Užsakymų fiksavimą;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymą.

Reikalavimai

Kviečiame prisijungti, jei:
  • Kalbate slovakų kalba;
  • Laisvai bendraujate telefonu arba norite patobulinti bendravimo įgūdžius;
  • Norite užsidirbti;
  • Norite įgyti neįkainojamos pardavimų patirties.

Mes jums siūlome

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus;
  • Nuolatinį skatinimą už gerus darbo rezultatus;
  • Galimybę parduodamą produkciją įsigyti su didele nuolaida arba gauti nemokamai;
  • Įgyti vertingos patirties bendravimo ir pardavimų srityse;
  • Nuolatinį dalyvavimą mokymuose, kurie suteikia teorinių ir praktinių žinių siekiant aukščiausių rezultatų;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Telemarketing" - daugiau nei 10 metų veikianti tarptautinė įmonė, teikianti profesionalias telerinkodaros paslaugas Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje.
Įmonė nuolat investuoja į personalo profesinį tobulėjimą, todėl keturiolikoje įmonės padalinių dirba jau beveik 200 telerinkodaros specialistų.
Net 70 % grupės vadovų savo karjerą pradėjo nuo pardavimo telefonu vadybininko pareigų.
Informacija apie UAB "Telemarketing"
624 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Renata Dindė