Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ERGOVENT“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ERGOVENT“

Darbo pobūdis

  • Plėtros strategijos kūrimas (potencialios rinkos, distribucijos kanalai, kainodaros politika, pardavimų planai, komunikacija) ir įgyvendinimas;
  • Ilgalaikių, prasmingų santykių palaikymas su esamais B2B klientais;
  • Naujų verslo klientų, distributorių paieška ir sandorių sudarymas (Lietuva, Latvija, Estija, kt. šalys).
  • Įmonės interesų atstovavimas vedant derybas su klientais ir partneriais;
  • Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga pardavimų valdymo darbo patirtis (bent 3 metai);
  • Labai geras komercinių verslo procesų supratimas ir gebėjimas juos valdyti;
  • Nepriekaištingi komunikaciniai ir derybų vedimo įgūdžiai (su bet kuo randate bendrą kalbą ir gebate valdyti net ir sudėtingiausias iškilusias situacijas);
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu), rusų k. - privalumas;
  • Planavimo, prioritetizavimo, darbo organizavimo gebėjimai;
  • Komunikabilumas, gebėjimas prisiimti lyderio atsakomybę, prezentaciniai įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word, PowerPoint);

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą ir motyvuojantį atlygį;
  • Visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones (įskaitant automobilį)
  • Malonią ir šiuolaikišką darbo aplinką;

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimo dydis ir motyvacinė sistema bus aptarti darbo pokalbio metu

Įmonė projektuoja, gamina ir platina priglaistomus gipsinius oro srauto difuzorius, skirtus vėdinimo sistemoms. Produktas techniškas, novatoriškas ir sparčiai populiarėjantis. Įmonė jauna, bet plėtros planai - platūs ir ambicingi :) Taigi, ieškome patyrusių smegenų, rankų ir kojų, kad kartu juos įgyvendintume. Pasikalbėkime...

informacija apie UAB „ERGOVENT“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.