Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Vamėsa“

Pardavimų vadovas (-ė)

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Kazlų Rūda, Kaunas - UAB „Vamėsa“

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos kūrimas, tikslų formavimas bei pardavimo planų įgyvendinimas;
Sėkmingas bendradarbiavimas su esamais klientais bei naujų klientų paieška;
Kolektyvo darbų organizavimas, kolektyvo motyvavimas bei pagalba siekiant užsibrėžtų tikslų;
Keliamų tikslų įgyvendinimas bei idėjų, kaip pagerinti rezultatus teikimas;
Pardavimo rodiklių, konkurentų bei rinkos analizavimas;
Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis pardavimų srityje;
Anglų kalbos mokėjimas privalomas, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, nes reikės naudoti Pragma programą, CMR ir kt.;
Analitinis mastymas, organizuotas, atsakingumas;
Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai, mokėjimas tinkamai planuotis savo bei komandos darbo laiką ir darbus.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • Vertą pastangų atlyginimą bei motyvacinius priedus;
  • Visas darbo priemones ir visapusišką palaikymą adaptacijos metu;
  • Galimybes kūrybiškai realizuoti savo idėjas ir prisidėti prie įmonės plėtros;
  • Komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas
Motyvaciniai priedai;

VAMĖSA - kiaulienos išpjaustymo įmonė; prekiaujanti atvėsinta, vakuumuota, šaldyta produkcija.
informacija apie UAB „Vamėsa“
1637 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
85
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1074 €
25% uždirba 1074-1391 €
25% uždirba 1391-2032 €
25% uždirba nuo 2032 €